Mamo! Zyskaj Formę

Twoja sylwetka po ciąży nie jest taka jaką byś chciała mieć? Dobrze trafiłaś! Przedstawiam Ci klucz do Twoich marzeń. Poradnik o odżywianiu i treningu, którego wiedzę wdrożysz od 1 dnia.

Podejmij Wyzwanie

Macierzyństwo zabiera Ci dużo czasu i nie wiesz czy podołasz temu? Podejmij wyzwanie ze mną krok po kroku i pozwól się zaskoczyć.
Direction Arrows
Krok 1

Zdobądź Wiedzę

Zyskaj Formę, to poradnik, który odpowie na większość Twoich pytań, a jeśli czegoś nie dopowiedziałem co by Cię interesowało, to pytaj mnie śmiało.
Direction Arrows
Krok 2

Bądź Cierpliwa

Cierpliwość to ważna cecha sukcesu. Wszystko jest procesem i niekiedy ten proces odbywa się bez naszej świadomości. Zaufaj mi i bądź cierpliwa.
Direction Arrows
Krok 3
advanced divider

Co znajdziesz w poradniku

Informacje które zawarłem w poradniku są oparte na naukowych źródłach i sprawdzone przeze mnie osobiście. Praktyczna wiedza przyniosła mi efekty w postaci dobrej sylwetki i zdrowia oraz zdrowych nawyków. Nie czekaj i już dziś podejmij wyzwanie.

advanced divider

Opinie Moich Podopiecznych

Ola

Mama Patrycji

Daniel to bardzo kontaktowy i wyrozumiały trener personalny. Gdyby nie on to pewnie dalej tkwiła bym jako wiecznie poczatkująca. Najlepsze jest to, że będąc matką spodziewałam się, że mnie to przerośnie bo jednak dziecko wymaga dużo uwagi i czasu, a jednak jest to wspaniały dodatek do macierzyństwa, bo dzięki tej wiedzy wiem co jem i co je moje dziecko. Dzięki jeszcze raz! Polecam!

Magda

Mama 1.5 rocznego Oliwiera

Jestem mega zadowolona z efektów i szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się, że będę mogła lepiej wyglądać niż przed ciążą. Poradnik jest super i kontakt z Danielem również. Do tego wszystkiego z poradnika skorzystała również moja mama, która ma ponad 50 lat i wdrożyła wiedzę z poradnika miesiąc temu. Jest wniebowzięta.

Honorata

Mama 3 letniego Antosia

Nadal nie dowierzam, że udało mi się osiągnąć cel, a tu proszę 😀 Porady Daniela pomogły mi zmienić sposób odżywiania się i zdradził mi kilka tricków, które pomogły w przetrwaniu trudnych chwil..

Natalia

Mama rocznego Jasia

Nareszcie udało mi się schudnąć i już nie chodzi o samą sylwetkę bo nad tym jeszcze pracujemy z Danielem, ale samo to że kilogramy lecą w dół, a ja odnalazłam siebie w nowym hobby jakim jest zdrowe odżywianie. Teraz pora na treningi.

advanced divider

Pobierz Darmowy Zestaw Startowy

Już teraz możesz pobrać zestaw treningowy dla kobiet i zapoznać się, a być może zacząć już trenować. Wystarczy, że klikniesz w przycisk i zasubskrybujesz newsletter, a poradnik treningowy zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

advanced divider

Wskazówki

advanced divider

Newsletter

Nie martw się, że będę Cię zaśmiecać milionem wiadomości i znikomej wartości treści. Dla mnie liczy się jakość aniżeli ilość wysłanych wiadomości. Raz na jakiś czas otrzymasz ode mnie wartościowy artykuł, jakiś darmowy stuff czy kod rabatowy. Wszystko na dobrym poziomie.

Zapisz się jeszcze dziś a zyskasz

advanced divider

Pytanie i Odpowiedzi

Czy te porady działają?

Oczywiście, że tak. Jest to wiedza ogólna i podparta naukowo, a przede wszystkim praktyczna i przynosząca efekty. Jeśli u kogoś nie działa, to znaczy, że ta osoba po prostu poddała się i porzuciła temat świadomego odżywiania.

Czy pogodzę dietę i treningi z macierzyństwem?

Można podejść do samego tematu odżywiania i pominąć trening lub ćwiczyć 1-2 razy w tygodniu. Myślę, że jako mama jesteś i tak w ciągłym treningu 🙂

Czy zdrowo znaczy drogo?

Biorąc pod uwagę, że Twoja sylwetka wymaga poprawy i sposób w jaki obecnie się odżywiasz również, to oczywistym jest, że świadome odżywianie to zarówno świadome zakupy i zapewne tańsze niż obecne jedzenie. Jedzenie jest dla ludzi.

Czy można skontaktować się z Tobą?

Formularz na dole strony, lub adres e-mail: biuro@zyskajforme.pl

Jak długo zajęło Ci osiągnięcie takiej sylwetki?

Trenuje już kilka ładnych lat, dlatego moja sylwetka jest taka wypracowana.

Jak się nie poddać?

Trzymaj się kurczowo punkt po punkcie swojego planu i traktuj to swobodnie jak czynności codzienne. Nie myśl o efektach, a skup się na tych punktach, które musisz wykonać. Wcale nie jest tak źle Dlatego mój poradnik jest unikalny, bo oferuje normalne zdrowo rozsądkowe podejście. Wszystko jest dla ludzi.

Copyright © Zyskajforme.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.