Kierowco! Zyskaj Formę

Jesteś kierowcą zawodowym i nie wiesz jak zadbać o swoją dietę i ciało? Poradnik o odżywianiu i treningu, którego wiedzę wdrożysz od 1 dnia.

Podejmij Wyzwanie

Jako kierowca możesz wyglądać dobrze i trzymać poziom tkanki tłuszczowej w normie. Czuć się dobrze w swoim ciele i nie być ociężałym.
Direction Arrows
Krok 1

Zdobądź Wiedzę

Zyskaj Formę, to poradnik, który odpowie na większość Twoich pytań, a jeśli czegoś nie dopowiedziałem co by Cię interesowało, to pytaj mnie śmiało.
Direction Arrows
Krok 2

Bądź Cierpliwy

Cierpliwość to ważna cecha sukcesu. Wszystko jest procesem i niekiedy ten proces odbywa się bez naszej świadomości. Zaufaj mi i bądź cierpliwy.
Direction Arrows
Krok 3
advanced divider

Co znajdziesz w poradniku

Informacje które zawarłem w poradniku są oparte na naukowych źródłach i sprawdzone przeze mnie osobiście. Praktyczna wiedza przyniosła mi efekty w postaci dobrej sylwetki i zdrowia oraz zdrowych nawyków. Nie czekaj i już dziś podejmij wyzwanie.

advanced divider

Opinie Moich Podopiecznych

Piotr

Kierowca Zawodowy

Bardzo dziękuję za pomoc w ogarnięciu tematu. Może gdybym wcześniej trafił na Daniela, to moje problemy “gastronomiczne” nie trwały by tak długo. Kolega tutaj zrobił kawał dobrej roboty i w tym przesycie trenerów personalnych Daniel jest tym właściwym. Pozdrawiam

Marcin

Kierowca

Schudłem 20kg czyli tyle ile planowałem. Wystarczyło odstawić parę zbędnych produktów i zastąpić je innymi i kilogramy same spadały. Do tego doszedł trening cardio i zmiana nawyków. Bez tych zmian pewnie nadal bym tkwił jako wiecznie początkujący.

Tomek

Kierowca Zawodowy

Dziękuję za pomoc w zrzuceniu “bojlera” 😀 Dużo się dowiedziałem. Pełen pozytyw!

Paweł

Kierowca Zawodowy

Wiem co jem i jestem zadowolony ze zmian. Daniel podszedł profesjonalnie i choć na początku było ciężko, to jednak mimo, że kierowca zawodowy, to też potrafi zadbać o siebie… Polecam

advanced divider

Pobierz Darmowy Zestaw Startowy

Już teraz możesz pobrać zestaw treningowy dla mężczyzn i zapoznać się, a być może zacząć już trenować. Wystarczy, że klikniesz w przycisk i zasubskrybujesz newsletter, a poradnik treningowy zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

advanced divider

Wskazówki

advanced divider

Newsletter

Nie martw się, że będę Cię zaśmiecać milionem wiadomości i znikomej wartości treści. Dla mnie liczy się jakość aniżeli ilość wysłanych wiadomości. Raz na jakiś czas otrzymasz ode mnie wartościowy artykuł, jakiś darmowy stuff czy kod rabatowy. Wszystko na dobrym poziomie.

Zapisz się jeszcze dziś a zyskasz

advanced divider
advanced divider

Pytanie i Odpowiedzi

Czy te porady działają?

Oczywiście, że tak. Jest to wiedza ogólna i podparta naukowo, a przede wszystkim praktyczna i przynosząca efekty. Jeśli u kogoś nie działa, to znaczy, że ta osoba po prostu poddała się i porzuciła temat świadomego odżywiania.

Czy pogodzę dietę i treningi i pracę jako kierowca zawodowy?

Można podejść do samego tematu odżywiania i pominąć trening lub ćwiczyć 1-2 razy w tygodniu. Myślę, że jako mama jesteś i tak w ciągłym treningu 🙂

Czy zdrowo znaczy drogo?

Biorąc pod uwagę, że Twoja sylwetka wymaga poprawy i sposób w jaki obecnie się odżywiasz również, to oczywistym jest, że świadome odżywianie to zarówno świadome zakupy i zapewne tańsze niż obecne jedzenie. Jedzenie jest dla ludzi.

Czy można skontaktować się z Tobą?

Formularz na dole strony, lub adres e-mail: biuro@zyskajforme.pl

Jak długo zajęło Ci osiągnięcie takiej sylwetki?

Trenuje już kilka ładnych lat, dlatego sylwetkę mam taką, a nie inną. 

Jak się nie poddać?

Trzymaj się kurczowo punkt po punkcie swojego planu i traktuj to swobodnie jak czynności codzienne. Nie myśl o efektach, a skup się na tych punktach, które musisz wykonać. Wcale nie jest tak źle Dlatego mój poradnik jest unikalny, bo oferuje normalne zdrowo rozsądkowe podejście. Wszystko jest dla ludzi.

Copyright © Zyskajforme.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.